Dobrý večer nevedel by mi niekto poradiť kde može byť chyba nesvieti mi ľavy xenon pozerali sme aj poistky aj nova žiarovka tak neviem kde môže byť chyba. Za pomoc vopred ďakujem
Zdravím přátele wv.
Sháním ofuky pod středovým kastlíkem na Sharana 2007( dva výduchy) z arozumn peníz.
Kdyby jste někdo měl na prodej tak se ozvěte.
Díky, Martin