stříbřis Odesláno Prosinec 24, 2021 Nahlásit Odesláno Prosinec 24, 2021 Zdravím všechny. Po výměně autobaterie mám 5 chybných hlášení ( nefunkční měření tlaku v pneu, front asistent a další) Nevíte čím by to mohlo být??
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se