maywy Odesláno Prosinec 10, 2021 Nahlásit Odesláno Prosinec 10, 2021 Ahoj mam nově Tiguana rok 2010 a diagnost. kabel wag-kkl. S fabii 1(rok 2005) mi kabel funguje ale s Tiguanem ne, bude to chtit novejsi kabel wag v2?diky za info.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se