Přejít na obsah

Ukazatel spotřeby - jednotky


Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím všechny a mám dotaz: Palubní počítač udává tvrdohlavě spotřebu pouuze v kilometrech na litr, takže to pořád musím přepočítávat na kalkulačce. Nevíte někdo, jak se to překlopí na obvyklé lity na 100 km? Díky moc.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...