Tomáš vw golf Odesláno Červenec 12, 2021 Nahlásit Odesláno Červenec 12, 2021 Prosím o radu. Mám Golf 2014. Mám dělat dutiny, nebo raději ne??? Díky
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se