Roman.P Odesláno Únor 24, 2021 Nahlásit Odesláno Únor 24, 2021 Ahoj , při zapnutí svítí signalizace (i zvuková) :(( nezapnutí pásů i při opakovaní zap/vyp stale stejný problém .Neví někdo čím to je ? Nebo dá se signalizace vypnout ? Děkuji VW T5
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se