Přejít na obsah

Signalizace nezapnutých pásů VW T5


Doporučené příspěvky

Odesláno

Ahoj  , při zapnutí  svítí signalizace (i zvuková) :((  nezapnutí pásů i při opakovaní  zap/vyp stale stejný problém .Neví někdo čím to je  ? Nebo dá se signalizace vypnout ? Děkuji

VW T5

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...