Thomas Odesláno Únor 18, 2021 Nahlásit Odesláno Únor 18, 2021 Zdravím spolek, Už si nevím rady s jedním nenažraným Passatem BXE 77kw. Zákazník nechal měnit vačku u konkurence... zvedla se spotřeba (původně volnoběh 0,5-0,6 a jízda kolem 6l) teď 0.9-1l volnoběh a 7,5 jízda... potom auto dovezl sem... vstřiky na testu, dva mají trochu větší dávky, komprese v pořádku, vačka ET pro motory bez DPF (vhodný profil). Po minulém servisu bylo nutno znovu vyměnit vyjeté šály, vadné hydra, nastavit vůle vstřikovačů... každopádně synchronizace 1,0,-2 žádná změna a auto i po zahřátí bíle kouří... (voda nemizí). Rozvody na přípravky, turbo reguluje správně, vůle vstřikovačů 180 stupňů, diagnostika bez závad... Napadá vás něco? Předem díky...
Wolfsburg Odesláno Únor 18, 2021 Nahlásit Odesláno Únor 18, 2021 Nic proti, ale když dáš novou vačku k tomu nové šály, tak by to mělo jít bez úpravy hlavy, proto jsou vyměněné ty šály a měřil někdo tu vačku jestli běží v toleranci? Ta vačka by mohla mít jiné časování, jízdní vlastnosti jsou tak nějak normální? ještě mě napadlo jestli to nemá nějaký Chip a tím jak se to se řídili tak to zlobí?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se