Lyas98 Odesláno Prosinec 31, 2024 Nahlásit Odesláno Prosinec 31, 2024 Dobrý den mám dotaz mám Golfa 4 1.4 benzin , jezdím okrsky takže to auto moc neroztahuje max 90km za hod., jedu 50 60 ,a když přeřadim na 4 a chci přidat tak to netáhne dám pedál na podlahu a nic ? Musím přeřadit na 5 a roztáhnout to ? Důvod ?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se