Přejít na obsah

Josef Lukáš


Doporučené příspěvky

Odesláno

Dobrý den,

 

chtěl bych se prosím zeptat, neustále se po nějaké chvíli, hlavně při velkém dešti zamlžuje auto, je vyměněné už snad všechno, co by na to mělo mít vliv a stejně se tak děje, už jsem z toho docela neštastný, nevíte čim by to ještě mohlo být?

Děkuji předem

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 2 Návštěvníci Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...