nicon Odesláno Květen 3, 2024 Nahlásit Odesláno Květen 3, 2024 Ahoj, mam rozebrany disolej Doscover media,akorat jsem se zasekl a nemuzu vytahnout zakladni desku. Snazim se odmontovat ty otocne ovladaci prvky,ale nedari se,nevim jak dal. Muzete mi pomoci?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se