maruten1707 Odesláno Duben 14, 2024 Nahlásit Odesláno Duben 14, 2024 Mám motorizáciu 1.6TDI CR 81kw rok 2016 a chcel by som vymeniť chladiacu kvapalinu, mám tam ešte sáčok so silikátom ktorý planujem vyhodiť a kvapalinu vymeniť za G12EVO chcem sa spýtať ako sa dá v domácich podmienkach ju vymeniť ?,musí byť menená zásadne len podtlakom-vákuovaním, nie všetky servisy to majú a ešte k tomu nemám záruku že mi neodsajú len vyrovnávaciu nádržku a nenalejú novú iba tam. Tak preto by som to chcel urobiť sám. Našiel som aj video kde sa prečerpáva kvapalina cez prepad a potom aj plní...nemáte s tým skúsenosti? Dakujem za usmernenie .
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se