Přejít na obsah

Chip motoru 2.0 TDI ze 140 kW – Zkušenosti


Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím ve spolek, dělal jste už někdo chip motoru 2.0 TDI, který má v základu 140 kW a k tomu úpravu map převodovky 6 stupňového DSG?

  • PS: nezajímá mě chip z 110 na 140 KW

díky zda info

  • 4 years later...
  • 11 months later...
Odesláno

ahoj , je nějaký rozdíl v motoru, turbo, nebo tak mezi 110 a 140 , protože já mám Golf Plus 2009 81kW a zvažoval jsem samozřejmě i chipem převodovky na 110, ale pokud jde bez problému ze 110 na 140 nebylo by tedy možné byť s nejakou malou úpravou tam dát těch 140kW ? 

předem díky za odpovědi. 

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...