Thomas Odesláno Březen 16, 2020 Nahlásit Odesláno Březen 16, 2020 Zdravím ve spolek, dělal jste už někdo chip motoru 2.0 TDI, který má v základu 140 kW a k tomu úpravu map převodovky 6 stupňového DSG? PS: nezajímá mě chip z 110 na 140 KW díky zda info
Milan Odesláno Březen 16, 2020 Nahlásit Odesláno Březen 16, 2020 Mě by zajímalo, jak je to hlavně s převodovkou, na jaký točivý moment je stavěná.
PetrPassatB8 Odesláno Leden 2, 2025 Nahlásit Odesláno Leden 2, 2025 Ahoj, mam teď chip 2.0tdi 140kw s dsg 6 na passat b8. Pred chipem měl 122kw 350nm a po chipu na brzde 166kw 475Nm a auto letí jak blazen. Vše v poradku doporucuju.
Grizzly Odesláno Prosinec 5, 2025 Nahlásit Odesláno Prosinec 5, 2025 ahoj , je nějaký rozdíl v motoru, turbo, nebo tak mezi 110 a 140 , protože já mám Golf Plus 2009 81kW a zvažoval jsem samozřejmě i chipem převodovky na 110, ale pokud jde bez problému ze 110 na 140 nebylo by tedy možné byť s nejakou malou úpravou tam dát těch 140kW ? předem díky za odpovědi.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se