MIGAS Odesláno Březen 14, 2024 Nahlásit Odesláno Březen 14, 2024 Daji se do toho nahrát loga stanic? Mám tam jen prázdné čtverce s názvem stanice,ale žádné LOGO. Zkoušel jsem na sd kartu nahrát soubor PNG,ale kartu to nebere nic na ní nevidí! Dík za pomoc
Jirka197019 Odesláno Září 13, 2024 Nahlásit Odesláno Září 13, 2024 To by me taky zajímalo..mam to stejne radio
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se