ozzmen53 Odesláno Prosinec 13, 2023 Nahlásit Odesláno Prosinec 13, 2023 Ahoj přátelé, prosím mám velikou prosbu zakoupil jsem si diagnostiku kkl vag com 409.1 stáhnul jsem program a vyzkoušel na škoda otavia 1 na mazání chyb atd je vše ok . Potřebuji vyměnit na voze škrtící klapku a poté v diagnostice seřídit a v tom je ten háček nemohu přijít na to jak se v této diagnostice seřizuje škrtící klapka .Skoro nikam mě to nepustí , nemáte prosím někdo nějakou radu jak na to nebo co musím ještě postahovat aby byla diagnostika svolnější . Moc děkuji za radu ahoj Ozzmen
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se