Přejít na obsah

nefunkční carplay


Doporučené příspěvky

Odesláno
Ahoj, jdu si pro radu.
 
Zkouším zprovoznit CarPlay, ale zatím běz úspěchu.
iPhone aktualizovaný mám, originální kabel, zkoušel jsem také vyměnit USB port v přihrádce, ale ten nefunguje už vůbec. ( 5q0035726e + kódování ), přes port v opěrce to také nefunguje.
 
Hlasové ovládání nemám, takže funguju přes kabel.
Není potřeba třeba aktualizovat rádio?
 
Nebo by třeba nepomohla extrerní krabička na bezdrátový carplay?
Děkuji Vám.

391715553_2767464453393220_6831965067274029684_n.jpg

391738478_2767464483393217_6035328664181452857_n.jpg

391719542_2767464433393222_8556194684806494451_n.jpg

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...