michaelmk Odesláno Říjen 24, 2023 Nahlásit Odesláno Říjen 24, 2023 Ahoj, jdu si pro radu. Zkouším zprovoznit CarPlay, ale zatím běz úspěchu. iPhone aktualizovaný mám, originální kabel, zkoušel jsem také vyměnit USB port v přihrádce, ale ten nefunguje už vůbec. ( 5q0035726e + kódování ), přes port v opěrce to také nefunguje. Hlasové ovládání nemám, takže funguju přes kabel. Není potřeba třeba aktualizovat rádio? Nebo by třeba nepomohla extrerní krabička na bezdrátový carplay? Děkuji Vám.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se