Přejít na obsah

2din rádio (zkušenosti) + plovák z nádrže


Thomas

Doporučené příspěvky

Odesláno

Čau lidi, máte nějaké zkušenosti s 2 din rádiem z AliExpress do Passata B5.5 jaký vybrat? Budou tam fungovat ty funkce co mají a tak? A neválí se doma náhodou někomu plovák z nádrže i s tím měděným štítkem? Mám ho jaksi vydřený, takže když mám prázdnou nádrž ukazuje mi to půlku. Díky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 2 Návštěvníci Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...