Thomas Odesláno Březen 3, 2020 Nahlásit Odesláno Březen 3, 2020 Čau lidi, máte nějaké zkušenosti s 2 din rádiem z AliExpress do Passata B5.5 jaký vybrat? Budou tam fungovat ty funkce co mají a tak? A neválí se doma náhodou někomu plovák z nádrže i s tím měděným štítkem? Mám ho jaksi vydřený, takže když mám prázdnou nádrž ukazuje mi to půlku. Díky
Milan Odesláno Březen 3, 2020 Nahlásit Odesláno Březen 3, 2020 Mám 2DIN, rádio hraje i když horší signál, navigace pecka jedu na igo primo a dost často, filmy jak z CD tak z USB bez problémů, stalo 2500,-
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se