Mirek Odesláno Únor 27, 2020 Nahlásit Odesláno Únor 27, 2020 Ahoj, jdu si sem na fórum pro radu. Mám VW Passata B4 1.9 TDI a nežhaví. Ani nesvítí kontrolka žhavení... Relé žhavení jsem dal druhé a stále nic. Díky za případné rady.
Wolfsburg Odesláno Únor 27, 2020 Nahlásit Odesláno Únor 27, 2020 Pokud nebliká žhavení a točí a nenaskočí, relé 109 - stačí na opravdu pájka. Případně pojistka žhavení, kterou najdeš v motorovém prostoru nebo nad pojistkami u relátek.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlašte.
Přihlásit se